Informacje o firmie

Szukasz niepowtarzalnego design? Marzy Ci się nowoczesny kominek, który odzwierciedli Twój charakter? A może poszukujesz ekonomicznego i ekologicznego rozwiązania? Bez względu na to czy chcesz kupić produkt, czy chciałbyś powierzyć profesjonalistom prace związane z doborem i montażem, znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Oferujemy wkłady kominkowe, kominki powietrzne, wodne, piece wolnostojące, sauny, biokominki, akcesoria do kominków i wiele innych produktów. Wykonujemy także usługę montażu, a do Twojej dyspozycji są nasi wykwalifikowani doradcy, którzy pomogą Ci dopasować rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.
Pamiętaj, że możesz u nas zamówić darmową i niezobowiązującą usługę pomiaru i wyceny.

Piec wolnostojący
Oferta kominków

Wysoka jakość produktów

Od początku naszej działalności firma stara się dostarczać produkty najwyższej jakości, dlatego też wybieramy jedynie tych producentów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Wybieramy produkty znanych i renomowanych firm, które gwarantują najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Główni producenci produktów

Firma
Firma
Firma
Firma
Firma
Firma

Wśród naszych produktów znajdą Państwo produkty takich producentów jak: Kratki.pl, Bef Home, Hajduk, Arysto, Jotul, czy Lechma. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancję dobrej i rzetelnej obsługi oraz możliwość skontaktowania się z naszymi konsultantami, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni kominek lub piec.

Wejdź do sklepu »

Wydarzenia

Udział w targach

W marcu 2017r. będzie nas można zobaczyć na targach w gliwicach, na co serdecznie zapraszamy!

2017

Zakończenie roku 2016

Już niedługo zakończenie kolejnego roku. Jest to dla nas rok pełen pomysłów na nowe aranżacje kominków. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie jeszcze lepszy!

2015

Szkolania

Uczestnictwo w szkoleniu z techniki urządzeń na pellet i uzyskanie tytułu partnera handlowego firmy MCZ i RED.

2015

Nowe produkty

Swoją ofertę poszerzyliśmy o nowoczesne wkłady kominkowe polskiej firmy Kratki.pl

2013

Sklep internetowy

W tym roku powstał nowy sklep internetowy w którym oferujemy wszystkie najlepsze wkłady kominkowe dostepne w Polsce. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia wkładów.

2010

Rozpoczecie przygody z kominkami

2008